Contacteer leverancier
Producthoogtepunten
- Ondersteuning voor dubbele CPU: Ondersteunt tot 2 Intel Xeon Silver 4410Y processors voor hoge prestaties.
- Flexibele opslagopties: Het chassis ondersteunt tot 8 SAS/SATA-schijven met hot-swap functionaliteit.
- Hoge geheugencapaciteit: Ondersteunt tot 64GB of meer met 4800MT/s RDIMMs.
- Redundante voeding: Dubbele 2400W hot-swap voedingen met 1+1 redundantie.
- Geavanceerde beveiliging: Bevat een Trusted Platform Module 2.0 voor robuuste beveiligingscontrole.
- GPU-versnelling: Compatibel met de NVIDIA L4 PCIe GPU voor versnelde berekeningen.
- Uitgebreid beheer: Uitgerust met iDRAC9 Express 16G voor beheer van het systeem op afstand.
- Flexibele luchtstroom: Biedt flexibele opties voor luchtstroom, geschikt voor verschillende datacenteromgevingen.
Productkenmerken
- Maatwerk
- Beschikbaar
- Applicatie
- Ondernemingsniveau
- Instructiesysteem
- RISC
- Model NR.
- PowerEdge Servers
- Max. CPU's
- 2
- Ondersteuning van geheugencapaciteit
- ≥64 gb
- Systeemarchitectuur
- X86 Server
- Opslagtype
- HDD
- ondersteuning
- ondersteunt een overvloed aan datacenters
- sdn
- krachtige sdn-capaciteit
- luchtstroom
- flexibele keuze van luchtstroom
- beveiliging
- uitstekend beveiligingsbeleid
- type werkstation
- desktop-werkstation
- servertype
- pc-share/terminal
- capaciteit van de harde schijf
- ≥1 tb
- aantal cpu-threads
- 20
- platform
- pc-werkstation
- Transportpakket
- origineel
- Specificatie
- 10
- Handelsmerk
- xeon
- Oorsprong
- China
Productafbeeldingen van Poweredge Rack Server Aangepaste SSD HDD Voorraad Nieuw Gereviseerd Gebruikt R360 R760xs R750xs R740 R740xd R660 R650 R550 R840 Netwerkkaart Component Onderdeel Servers DELL EMC
Vind Vergelijkbare Producten
Beschrijving
PowerEdge R760xa-rackserver
| Optie | Selectie | SKU / Productcode | Hoeveelheid |
| Basis | PowerEdge R760XA-server | [210-BGRR] / GEVL8I7 | 1 |
| Trusted Platform-module | Trusted Platform module 2.0 V3 | [461-AAIG] / GGX1VDO | 1 |
| Chassis | 2.5-inch chassis met maximaal 8 SAS/SATA-schijven, PERC 11 aan de voorzijde | [321-BJKF] / GSI316X | 1 |
| Processor | Intel® Xeon® Silver 4410Y 2G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150 W) DDR5-4000 | [338-CHSG] / GBDOC9W | 1 |
| Extra processor | Intel® Xeon® Silver 4410Y 2G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150 W) DDR5-4000 | [338-CHSG][379-BDCO] / GZC0HYT | 1 |
| Thermische configuratie van processor | Koellichaam voor configuratie met 2 processors | [412-BBCN] / GV4YU60 | 1 |
| Geheugenconfiguratie | Optimale prestaties | [370-AAIP] / GH9QBEI | 1 |
| Type en snelheid geheugen-DIMM | 4800 MT/s RDIMM's | [370-AHCL] / GGBEML0 | 1 |
| Memoryi | 16 GB RDIMM, 4800MT/s Single Rank | [370-AGZO] / GAD7JYE | 2 |
| RAID | C1, geen RAID voor HDD's/SSD's (gemengde schijftypen toegestaan) | [780-BCDI] / G8510ID | 1 |
| RAID/interne opslagcontrollers | Voorste PERC H355 belasting achter | [405-ABCQ][750-ADWP] / G90FD1E | 1 |
| Opslag | 800 GB SSD SAS Gemengd gebruik tot 24 Gbps 512e 2.5 in hot-pluggable AG-schijf | [345-BEPV] / GQCU8YK | 1 |
| BIOS-instellingen voor energiebeheer | Energiebesparende Dell Active Power Controller | [750-AABF] / G06TYXW | 1 |
| Geavanceerde systeemconfiguraties | UEFI BIOS-opstartmodus met GPT-partitie | [800-BBDM] / GSFTG4Y | 1 |
| Geavanceerde systeemconfiguraties | Geen Energy Star | [387-BBEY] / G9IONL3 | 1 |
| Ventilatoren | Ventilator generatie 2 | [750-BBCC] / GUAQJ0D | 1 |
| Voeding | Dual, hot-pluggable, voeding fouttolerant redundant (1+1), 2400 W, gemengde modus | [450-AJEV] / G4Z7BID | 1 |
| Voedingskabels | VOEDINGSKABEL, 250 V, 2FT, C19/C20, VS | [450-AEIT] / GQKO80Y | 2 |
| PCIe-riser | Riser Config 0, 4x16 FH-sleuven (Gen5), 4x16 FH DW GPU-compatibele sleuven (Gen5) | [330-BCFY] / GC92WG5 | 1 |
| Geïntegreerd systeembeheer (multi) | IDRAC9, Express 16G | [528-CTIJ] / G78FVSP | 1 |
| OCP 3.0-netwerkadapters | Geen OCP 3.0 mezzanine NIC-kaart, alleen blanco vuller | [412-AASK] / GM6UEPW | 1 |
| Extra netwerkkaarten | Broadcom 5720 1GbE met twee poorten optionele LOM | [540-BDKD] / GY8XSA9 | 1 |
| GPU-versnellingskaarten | NVIDIA L4, PCIe, 72 W, 24 GB passief, één breedbeeldscherm van volledige hoogte | [490-BJRP] / G1UIYQ5 | 2 |
| Rand | Geen omlijsting | [350-BBBW][350-BCML] / G317J8Y | 1 |
| Boot Optimized Storage Cards | BOSS leeg | [329-BERC] / G74DI3A | 1 |
| Snelle synchronisatie | Geen snelle synchronisatie | [350-BCMN] / G9UKP7B | 1 |
| Wachtwoord | IDRAC,in de fabriek gegenereerd wachtwoord | [379-BCSF] / G2T768J | 1 |
| IDRAC Server Manager | IDRAC-servicemodule (ISM), NIET geïnstalleerd | [379-BCQX] / GX95LG2 | 1 |
| Groepsmanager | IDRAC Group Manager, uitgeschakeld | [379-BCQY] / GTVA94K | 1 |


















XD
Over de leverancier
Deze leverancier is gecontroleerd door BV. Verifieer het rapport op de officiële website van BV met ID MIC-ASR2321462. Items die zijn gemarkeerd met "" zijn gecertificeerd.
Bedrijfsprofiel
Wecent is een verkoopbedrijf dat optreedt als agent voor merken als DELL, HPE . Het bedrijf richt zich op het leveren van hoogwaardige, zeer betrouwbare serverproducten en -oplossingen. Wecent, opgericht in 2019 en gevestigd in Shenzhen, heeft een zeer bekwaam en ervaren team van technische verkoopprofessionals die zich inzetten voor continue innovatie en het verbeteren van de productprestaties, betrouwbaarheid en after-sales service.
Het productassortiment omvat meerdere gebieden, waaronder bedrijfsservers, cloud computing-servers, High-Performance Computing (HPC) en databaseservers. De producten worden gekenmerkt door een hoge verwerkingskracht, een hoge opslagcapaciteit, een hoge bandbreedte en een laag energieverbruik, en kunnen voldoen aan de behoeften van verschillende klanten.
Om beter aan de vraag van de klant te kunnen voldoen, biedt het serverproductbedrijf ook een reeks oplossingen, waaronder cloud computing, big data, virtualisatie en opslag. Het bedrijf heeft een krachtig team voor technische ondersteuning en service na verkoop dat snel kan reageren op verzoeken van klanten en uitgebreide technische ondersteuning en service kan bieden.
Als uitstekende onderneming is Wecent altijd klantgericht geweest, gedreven door innovatie, en introduceert voortdurend concurrerende producten en diensten, waardoor een brede erkenning en goedkeuring wordt verkregen. In de toekomst zal het bedrijf technologisch onderzoek en ontwikkeling blijven versterken, de prestaties en betrouwbaarheid van producten verbeteren, en zowel de binnenlandse als de internationale markten actief uitbreiden, met betere producten en diensten voor mondiale klanten.
Over onze fabriek & Bedrijfsachtergrond
- Adres
- 223, Yabian Students, Yabian Avenue, Yabian Community, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen
- Betalingsvoorwaarden
- LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Betaling van een klein bedrag, Money Gram
- Internationale Handelsvoorwaarden (Incoterms)
- CFR, CIF, DAT, DDP, FCA, EXW, Anderen
- Gemiddelde Doorlooptijd
- Doorlooptijd Hoogseizoen: Binnen 15 Werkdagen, Doorlooptijd Buiten Het Seizoen, Binnen 15 Werkdagen
- Dichtstbijzijnde Haven
- shenzhen
Onze productiecapaciteit & Technische expertise
- Hoofd Producten
- Servers, SSD HDD, Switch, Voorraad
Onze branche-ervaring & Wereldwijd bedrijfsrecord
- Jaar Exporteren
- 2020-07-09
- Belangrijkste Markten
- Noord Amerika, Sud America, Oost-Europa, Zuid-Oost Azië, Africa, Oceanië, Midden-Oosten, Oost Azië, West-Europa
FAQ
- Wat is de maximale CPU-capaciteit?
- De server ondersteunt maximaal 2 CPU's.
- Wat is de opslagconfiguratie?
- Het heeft een 2,5-inch behuizing die tot 8 SAS/SATA-schijven ondersteunt met hot-swap functionaliteit.
- Ondersteunt het geheugenuitbreiding?
- Ja, het ondersteunt een geheugencapaciteit van 64 GB of meer met 4800MT/s RDIMMs.
- Wat is de configuratie van de voeding?
- Het wordt geleverd met twee 2400W hot-swap voedingen in een redundante 1+1 configuratie.
- Is er een garantie inbegrepen?
- De productbeschrijving vermeldt geen garantieperiode.
- Wat is de levertijd voor bestellingen?
- De gemiddelde levertijd is binnen 15 werkdagen, zowel tijdens piek- als dalperiodes.
- Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
- Geaccepteerde betaalmethoden zijn onder andere: letter van credit (LC), bankoverschrijving (T/T), documenten tegen betaling (D/P), PayPal, Western Union, kleine bedragen en Money Gram.
- Waar bevindt zich de dichtstbijzijnde verzendhaven?
- De dichtstbijzijnde haven voor export is Shenzhen.
Stuur uw aanvraag naar deze leverancier
Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken
Product Categorie
Zoek vergelijkbare producten op categorie
- Startpagina leverancier
- Producten
- Server
- Poweredge Rack Server Aangepaste SSD HDD Voorraad Nieuw Gereviseerd Gebruikt R360 R760xs R750xs R740 R740xd R660 R650 R550 R840 Netwerkkaart Component Onderdeel Servers DELL EMC
Populaire Zoekopdrachten
- netwerk schakelaar Fabrieken
- 8 Poortschakelaar Fabrieken
- 5 Poort Schakelaar Fabrieken
- 4 Poort Schakelaar Fabrieken
- Poortschakelaar
- 2 Poort Schakelaar
- Koop Switchs in bulk