Nieuwe H3c Server 2u 4u Rack Server R4900g3 R6900g3 R6900g5 GPU Server R5300g5 AMD Server
Contacteer leverancier
Producthoogtepunten
- Krachtige processor: Ondersteunt 2x 3e generatie Intel Xeon Ice Lake processors met tot 80 cores en 160 threads.
- Enorme geheugencapaciteit: Beschikt over 32 DIMM-slots die tot 8TB DDR4-geheugen ondersteunen met een snelheid van 3200 MT/s.
- Flexibele opslagopties: Configureerbaar met tot 25 SFF-behuizingen, 24 U.2 NVMe-schijven en ondersteuning voor RAID-controllers.
- Geavanceerde GPU-ondersteuning: Accommodateert tot 14 single-slot of 4 double-slot GPU-modules voor AI-toepassingen.
- Hoge energie-efficiëntie: Uitgerust met redundante voedingen die tot 96% energie-efficiëntie bieden.
- Robuuste beveiligingsfuncties: Omvat TPM 2.0, TCM 1.0 en Intel Trusted Execution Technology voor hardwarebeveiliging.
- Uitgebreide netwerkconnectiviteit: Biedt 16 PCIe 4.0-slots en OCP 3.0-slots voor 1/10/25/40/100/200GE-connectiviteit.
- Intelligent beheer: Beschikt over een HDM OOB-systeem, H3C iFIST/iRST en een LCD-touchscreen smart model.
Productkenmerken
- Applicatie
- Ondernemingsniveau
- Instructiesysteem
- RISC
- Max. CPU's
- 1
- Model NR.
- UniServer series
- Aantal CPU-threads
- 32
- Server Form Factor
- 2U
- Opslagcapaciteit
- Meer dan 1TB
- Ondersteuning van geheugencapaciteit
- Meer dan 1TB
- Systeemarchitectuur
- X86 Server
- Formaat
- 2U
- Beheerinterface
- BMC
- Netwerkconnectiviteit
- 1 GbE
- Besturingssysteem
- gebruiker - specifieke oplossingen
- Voeding
- Redundante voeding
- Processor Type
- Intel Xeon
- RAM Capaciteit
- 32GB
- Opslagtype
- HDD
- geheugen snelheid
- tot 3200 mt/s gegevensoverdrachtsnelheid rdimm
- opslagcontroller
- standaard pcie hba-controller of opslagcontroller
- netwerk
- pcie standaard slots voor 1/10/25/40/100/200ge/ib et
- pcie-sleuven
- 16×pcie 4.0 standaard slots, afhankelijk van mod
- Transportpakket
- doos
- Specificatie
- zonder beveiligingsrand: 87.5 445.4 76 mm (3.44 17.
- Handelsmerk
- nieuwe h3c
- Oorsprong
- Beijing, China
- Gs-Code
- 8471412000
- Productiecapaciteit
- 500 stuks/maand
- Pakketgrootte
- 90.00cm * 50.00cm * 80.00cm
- Brutogewicht van het pakket
- 20.000kg
Verzenden
Online Handelsbescherming
- Betalingsgarantie
-
Platform-beschermde betalingen met terugbetalingsondersteuning voor in aanmerking komende orderproblemen
- Platformlogistiek
- Duidelijker zendingtracking met platformondersteunde logistiek
- Inspectiedienst
- Optionele pre-shipment inspectie voor kwaliteits- en kwantiteitscontroles
- Nazorg & Geschiloplossing
- Platformondersteunde geschiloplossing, inclusief terugbetalingen of retouren indien van toepassing
Alleen bestellingen die via Made-in-China.com Secured Trading zijn geplaatst en betaald, komen in aanmerking voor betalingsbescherming en de bijbehorende platform services.
Productafbeeldingen van Nieuwe H3c Server 2u 4u Rack Server R4900g3 R6900g3 R6900g5 GPU Server R5300g5 AMD Server
Vind Vergelijkbare Producten
Beschrijving
H3C Uniserver R4900 G5 (R4900 G5) is een 2U-rackserver van de volgende generatie met twee processors, ontwikkeld door H3C, gebaseerd op het Whitley-platform van de volgende generatie van Intel.
De R4900 G5 is gebouwd voor energie-efficiëntie, betrouwbaarheid, schaalbaarheid en eenvoudige implementatie en beheer en kan op grote schaal worden ingezet om de infrastructuur te bouwen voor cloud computing, internet, IDC, telecommunicatie en bedrijven.
Verbeterde prestaties en beveiliging ondersteunen de 3de generatie Intel Xeon Scalable Series Ice Lake CPU's. Het aantal kernen van één CPU, de basisfrequentie en de Maximum LLC kan respectievelijk 40, 3.7 GHz en 57 MB bereiken. Drie paar UPI-bussen van 11.2 GT/s worden gebruikt om de hoogste verwerkingskracht te leveren. Eén server ondersteunt twee CPU's, waardoor maximaal 80 kernen en 160 threads mogelijk zijn. Intel Hyper-Threading Technologie wordt ondersteund zodat elke kern meerdere threads tegelijk uitvoert, waardoor multi-threaded applicaties en parallelle verwerkingsmogelijkheden worden gemaximaliseerd. Maakt maximaal 32 stukken DDR4 ECC-geheugen van 3200 MT/s mogelijk, waardoor de geheugenbandbreedte en -capaciteit worden verbeterd. Ondersteunt Intel Turbo Boost Technologie 2.0 om de optimale balans te bereiken tussen systeemprestaties en energieverbruik. 1 ondersteunt Intel Advanced Vector Extensions 512 (AVX-512) om de prestaties van floating-point computing aanzienlijk te verbeteren. Gebruikt een Smart Array RAID-controller om een supersnelle cache te bieden voor het lezen en schrijven van gegevens, en biedt een krachtige beveiliging voor gegevensbescherming. Gebruikt universele modulaire voedingen (550 tot 2000 W) met een energiebesparing tot 96%. Ondersteunt VXLAN om de netwerkbelasting te verminderen en de configuratie en implementatie te vereenvoudigen, en biedt de optimale oplossing om te voldoen aan multi-tenancy en beveiligingsvereisten in cloud computing-scenario's. Gebruikt SR-IOV om gebruikers exclusieve netwerkapparatuur te bieden, wat het beheer vereenvoudigt, de veiligheid van de service garandeert en de gebruikservaring verbetert. Ondersteunt TPM 2.0 en TCM 1.0, die geavanceerde coderingsfuncties biedt. Maakt gebruik van Intel Trusted Execution Technology, die de beveiliging verbetert door malware-aanvallen op hardware te voorkomen, waardoor applicaties in hun onafhankelijke ruimte kunnen draaien om impact van andere software te voorkomen en de beveiliging te verbeteren. 



| Functie | Technische specificaties |
| CPU | 2×3rd generation Intel® Xeon® Ice Lake SP-serie |
| (Elke processor tot 40 kernen en maximaal 270 W energieverbruik) | |
| Intel® C621A | |
| Geheugen | 32×DDR4 DIMM-sleuven, maximaal 8.0 TB |
| Tot 3200 MT/s gegevensoverdrachtsnelheid RDIMM | |
| Geïntegreerde Intel® Optane™ DC Persistent Memory module PMem 200 serie (Alm) | |
| Opslagcontroller | Ingebouwde RAID-controller |
| Standaard PCIe HBA-controller of opslagcontroller, afhankelijk van het model | |
| FBWC | 8 GB DDR4-cache, afhankelijk van het model, ondersteunt supercondensatorbeveiliging |
| Tot 128 GB aan de voorzijde, lezen 4,0 GB/s, schrijven 4,0 GB/s | |
| Opslag | Tot aan de voorzijde van 25SFF-bays, 4SFF/4LFF-bays achter |
| SAS/SATA HDD/SSD NVMe-schijven aan de voor-/achterzijde, maximaal 24×u.2 NVMe-schijven | |
| SATA- of PCIe M.2-SSD's, 2×m-kaartkit, afhankelijk van het model | |
| 1×onboard 1 Gbps managementnetwerkpoort | |
| Netwerk | 2×OCP 3.0 (×16) sleuven voor 4×1GE of 2×10GE of 2×25GE NCS |
| PCIe-standaardsleuven voor 1/10/25/40/100/200GE/IB Ethernet-adapter | |
| PCIe-sleuven | 16 × PCIe 4.0-standaardsleuven, afhankelijk van het model |
| Poorten | VGA-poorten (voor en achter) en seriële poort (RJ - 45) |
| 1×I/O BPort 3 poorten (2×voor, 2×achter, intern) | |
| GPU | 14×enkele GPU-modules met sleuf breed of 4×dubbel sleuf breed, afhankelijk van het model |
| Optisch station | Extern optisch schijfstation, optioneel |
| Beheer | HDM OOB-systeem (met speciale beheerpoort) en H3C iFIST/IRST, LCD-aanraakbaar smart model |
| Beveiliging | Intelligente voorzijde van de beveiliging |
| Detectie van chassisintrusie | |
| TPM2.0 | |
| Silicon Root of Trust | |
| Voeding | 1+1 redundante voeding |
| PLATINA 550 W/800 W/850 W/1300 W/1600 W/2000 W/2400 W. | |
| Titanium 850 W/1600 W. | |
| Gelijkstroomvoeding | |
| Normen | CE, UL, FCC, VCCI, EAC, enz. |
| Bedrijfstemperatuur | 5 °C tot 45 °C (41 °F tot 113 °F) |
| De maximale bedrijfstemperatuur varieert per serverconfiguratie. Raadpleeg de technische documentatie voor het apparaat voor meer informatie. | |
| AFMETINGEN (B × D × H) | Zonder beveiligingsrand: 87.5 × 445.4 × 76 mm (3.44 × 17.53 × 3.0 inch) |
| Met beveiligingsrand: 87.5 × 445.4 × 74.8 mm (3.44 × 17.53 × 2.95 inch) |
Beijing Qingyi Technology Co., Ltd., opgericht in 2008 met een geregistreerd kapitaal van 51 miljoen yuan, is een onderneming die zich bezighoudt met de levering van ICT-software en -apparatuur en de integratie van informatiesystemen.
Onze producten omvatten servers, opslag, werkstations, notebooks, etc. van grote merken als D-ELL, Le-novo, HP-E, Hua-wei, New-H3C, enzovoort.
Al vele jaren biedt ons bedrijf uitgebreide ICT-apparatuur om gebruikers te helpen bij het voltooien van IT-activiteiten voor diverse grote, middelgrote en kleine ondernemingen. We zijn betrokken bij diverse bedrijven voor de informatiebouw en leveren gerelateerde technische en consultancydiensten. ′ producten en diensten die door ons bedrijf worden aangeboden kunnen op grote schaal worden toegepast in verschillende industrieën, waardoor uitgebreide platformondersteuning′ voor bedrijfssystemen van gebruikers, het niveau van de informatietechnologie van gebruikers wordt verbeterd en waarde voor klanten wordt gecreëerd. Het bedrijf zet zich in om hoogwaardige IT-software en -hardwareproducten te leveren die geschikt zijn voor verschillende industrieën, en een verkoopnetwerk dat het hele land bestrijkt. Tegelijkertijd heeft Qingyi een ervaren verkoopteam en een technisch ontwikkelingsteam. Al vele jaren is het Qingyi-bedrijf gebaseerd op verkoopkanalen, met IT-technologieservices en consultingactiviteiten als de richting, waarbij het toonaangevende merkvoordeel in de IT-markt wordt benut, na de geavanceerde en volwassen technologie van IT, en het bouwen van een zeer nauwkeurig bedrijf dat zich richt op de kleine en middelgrote ondernemingen.
We hebben vestigingen in zes provincies en steden, waaronder Hebei, Shenzhen, Heilongjiang, Sichuan, Gansu, En Xi′an in China.
Ons bedrijf richt zich op het verbeteren van projectmanagement en uitvoeringsmogelijkheden. We hebben een wetenschappelijk projectbeheersysteem opgezet, inclusief projectplanning, schedubeheer, risicomanagement, etc. onze projectmanager heeft een uitgebreide ervaring in projectmanagement en professionele kennis, en is in staat om diverse aspecten van het project effectief te organiseren en te coördineren. We hebben geavanceerde tools en methoden voor projectmanagement gebruikt om de efficiëntie en kwaliteit van de projectuitvoering te verbeteren. Door onze projectmanagement- en uitvoeringsmogelijkheden te verbeteren, kunnen we ervoor zorgen dat projecten op tijd en met kwaliteit worden voltooid, en voldoen aan de verwachtingen en eisen van onze klanten.
Inclusief servicehouding, serviceproces, servicekwaliteit, enz., om ervoor te zorgen dat klanten service van hoge kwaliteit kunnen ontvangen, de klantervaring kunnen verbeteren en de kleverigheid van klanten kunnen verbeteren.
Ten eerste moeten werknemers een goede service-houding hebben. Werknemers moeten warm en vriendelijk zijn voor klanten, glimlachende service bieden en klanten proactief helpen problemen op te lossen. Gebruik bij het communiceren met klanten beleefde taal, respecteer hun meningen en suggesties, houd geduld en aandacht voor detail, en zorg ervoor dat klanten de oprechtheid′s en toewijding van het bedrijf voelen.
Ten tweede stelt Qingyi een uitgebreid serviceproces in om te zorgen voor een tijdige en nauwkeurige respons op de behoeften van de klant. Tijdens het serviceproces eist het Qingyi-bedrijf dat werknemers de voorgeschreven procedures strikt opvolgen om de standaardisering en normalisatie van de dienst te garanderen. Tegelijkertijd moet het Qingyi-bedrijf zich ook richten op het optimaliseren en verbeteren van serviceprocessen, waardoor de efficiëntie en kwaliteit van de dienstverlening voortdurend worden verbeterd.
Daarnaast bieden ze diensten van hoge kwaliteit . Qingyi bedrijf eist dat werknemers beschikken over gedegen bedrijfskennis en professionele vaardigheden, en in staat zijn om professionele en accurate diensten te leveren aan klanten. Qingyi-bedrijf moet ook een goed mechanisme voor de afhandeling van klachten van klanten opzetten, klachten en problemen van klanten snel oplossen, de rechten van klanten beschermen en de klanttevredenheid vergroten.
Kortom, onze service-standaarden zijn de eisen′s en voorschriften van het bedrijf voor de kwaliteit van de dienstverlening, en vormen een belangrijke garantie voor het bedrijf om de serviceniveaus te verbeteren en de klanttevredenheid te vergroten. 
Ons magazijn 
Over de leverancier
Deze leverancier is gecontroleerd door TÜV Rheinland. Verifieer het rapport op de officiële website van TÜV Rheinland met ID MIC-ASI2461150. Items die zijn gemarkeerd met "" zijn gecertificeerd.
Bedrijfsprofiel
Beijing Qingyi Technology Co., Ltd., opgericht in 2008 met een geregistreerd kapitaal van 51 miljoen yuan, is een onderneming die zich bezighoudt met DE levering van IT-software en -hardware en de integratie van informatiesystemen.
Al vele jaren biedt ons bedrijf uitgebreide IT-apparatuur om gebruikers te helpen bij het voltooien van IT-activiteiten voor diverse grote, middelgrote en kleine ondernemingen. We zijn betrokken bij diverse bedrijven voor de informatiebouw en leveren gerelateerde technische en consultancydiensten. De producten en diensten die ons bedrijf aanbiedt kunnen op grote schaal worden toegepast in verschillende sectoren, waardoor uitgebreide platformondersteuning wordt geboden voor de bedrijfssystemen van gebruikers, het niveau van de informatietechnologie van gebruikers wordt verbeterd en waarde voor klanten wordt gecreëerd. Het bedrijf zet zich in om hoogwaardige IT-software en -hardwareproducten te leveren die geschikt zijn voor verschillende industrieën, en een verkoopnetwerk dat het hele land bestrijkt. Tegelijkertijd heeft Qingyi een ervaren verkoopteam en een technisch ontwikkelingsteam. Al vele jaren is het Qingyi-bedrijf gebaseerd op verkoopkanalen, met IT-technologieservices en consultingactiviteiten als de richting, waarbij het toonaangevende merkvoordeel in de IT-markt wordt benut, na de geavanceerde en volwassen technologie van IT, en het bouwen van een zeer nauwkeurig bedrijf dat zich richt op de kleine en middelgrote ondernemingen.
We hebben vestigingen in zes provincies en steden, waaronder Hebei, Shenzhen, Heilongjiang, Sichuan, Gansu, En Xi'an in China.
Ons bedrijf richt zich op het verbeteren van projectmanagement en uitvoeringsmogelijkheden. We hebben een wetenschappelijk projectbeheersysteem opgezet, inclusief projectplanning, schedubeheer, risicomanagement, etc. onze projectmanager heeft een uitgebreide ervaring in projectmanagement en professionele kennis, en is in staat om diverse aspecten van het project effectief te organiseren en te coördineren. We hebben geavanceerde tools en methoden voor projectmanagement gebruikt om de efficiëntie en kwaliteit van de projectuitvoering te verbeteren. Door onze projectmanagement- en uitvoeringsmogelijkheden te verbeteren, kunnen we ervoor zorgen dat projecten op tijd en met kwaliteit worden voltooid, en voldoen aan de verwachtingen en eisen van onze klanten.
Inclusief servicehouding, serviceproces, servicekwaliteit, enz., om ervoor te zorgen dat klanten service van hoge kwaliteit kunnen ontvangen, de klantervaring kunnen verbeteren en de kleverigheid van klanten kunnen verbeteren.
Ten eerste moeten werknemers een goede service-houding hebben. Werknemers moeten warm en vriendelijk zijn voor klanten, glimlachende service bieden en klanten proactief helpen problemen op te lossen. Gebruik beleefde taal bij het communiceren met klanten, respecteer hun meningen en suggesties, houd geduld en aandacht voor detail en zorg ervoor dat klanten de oprechtheid en toewijding van het bedrijf voelen.
Ten tweede stelt Qingyi een uitgebreid serviceproces in om te zorgen voor een tijdige en nauwkeurige respons op de behoeften van de klant. Tijdens het serviceproces eist het Qingyi-bedrijf dat werknemers de voorgeschreven procedures strikt opvolgen om de standaardisering en normalisatie van de dienst te garanderen. Tegelijkertijd moet het Qingyi-bedrijf zich ook richten op het optimaliseren en verbeteren van serviceprocessen, waardoor de efficiëntie en kwaliteit van de dienstverlening voortdurend worden verbeterd.
Daarnaast bieden ze diensten van hoge kwaliteit. Qingyi bedrijf eist dat werknemers beschikken over gedegen bedrijfskennis en professionele vaardigheden, en in staat zijn om professionele en accurate diensten te leveren aan klanten. Qingyi-bedrijf moet ook een goed mechanisme voor de afhandeling van klachten van klanten opzetten, klachten en problemen van klanten snel oplossen, de rechten van klanten beschermen en de klanttevredenheid vergroten.
Kortom, onze service-standaarden zijn de eisen en voorschriften van het bedrijf voor de kwaliteit van de dienstverlening, en vormen een belangrijke garantie voor het bedrijf om de serviceniveaus te verbeteren en de klanttevredenheid te vergroten.
Over onze fabriek & Bedrijfsachtergrond
-
Soort bedrijf
- Handelsbedrijf
- Adres
- Room 1504, Tianxingjian Business Building, No. 47 Fuxing Road, Haidian District, Beijing, China
-
Plantengebied
- 198 Vierkante Meter
-
Maatschappelijk Kapitaal
- 1,000,000 RMB
-
Betalingsvoorwaarden
- LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Betaling van een klein bedrag
-
Internationale Handelsvoorwaarden (Incoterms)
- CIF, CFR, EXW
-
Gemiddelde Doorlooptijd
- Doorlooptijd Hoogseizoen: Binnen 15 Werkdagen, Doorlooptijd Buiten Het Seizoen, Binnen 15 Werkdagen
-
Dichtstbijzijnde Haven
- Tianjin Port, Shanghai Port
-
Minimale Bestelhoeveelheid
- 1
-
Partners in de toeleveringsketen
- 10
Onze productiecapaciteit & Technische expertise
- Hoofd Producten
- Server, Servergeheugen, Netwerkswitch, Opslag, Server HDD, San-switch, Servernetwerkkaart, Server-CPU
-
Aanpassingsopties
- Kleine aanpassingen
-
R&D Ingenieurs
- 1 people
Onze branche-ervaring & Wereldwijd bedrijfsrecord
-
Jaar van Oprichting
- 2022-11-10
-
Jaar Exporteren
- 1 Years
-
Belangrijkste Markten
- Domestico
-
Herhaalde koperskeuze
- < 10%
-
Aantal Buitenlandse Handelspersoneel
- 4
-
Overzeese Agent/Filiaal
- Nee
-
Nieuwe producten gelanceerd in het afgelopen jaar
- Nee
Onze certificeringen, normen & Erkenning in de branche
-
Samengewerkt met Fortune 500
- Nee
FAQ
- Wat is de maximale CPU-configuratie?
- De server ondersteunt tot twee processors van de 3e generatie Intel Xeon Scalable, met een maximum van 80 cores en 160 threads.
- Hoeveel geheugen kan de server ondersteunen?
- De server is uitgerust met 32 DDR4 DIMM-slots die tot 8.0 TB aan geheugen kunnen ondersteunen, met een dataoverdrachtssnelheid tot 3200 MT/s.
- Welke opslagopties zijn beschikbaar?
- De server ondersteunt tot 25 SFF-behuizingen, 4 SFF/4 LFF-behuizingen aan de achterkant, tot 24 U.2 NVMe-schijven en SATA/PCIe M.2 SSD's.
- Kan deze server worden gebruikt voor GPU-berekeningen?
- Ja, hij ondersteunt tot 14 GPU-modules met één slot of 4 GPU-modules met twee slots, afhankelijk van de modelconfiguratie.
- Welke beveiligingsfuncties zijn inbegrepen?
- De server is voorzien van TPM 2.0, TCM 1.0, Silicon Root of Trust en Intel Trusted Execution Technology om malware-aanvallen te voorkomen.
- Wat is de configuratie van de voeding?
- De server wordt geleverd met 1+1 redundante voedingen met een vermogen van 550W tot 2400W, met een energie-efficiëntie tot 96%.
- Wat zijn de mogelijkheden voor netwerkconnectiviteit?
- De server biedt 2 OCP 3.0-slots en 16 PCIe 4.0-slots die snelheden ondersteunen van 1G tot 200G en IB Ethernet.
- Is maatwerk mogelijk voor deze server?
- Er zijn beperkte mogelijkheden voor maatwerk, waaronder specifieke geheugensnelheden, opslagcontrollers en PCIe-slotconfiguraties.
Stuur uw aanvraag naar deze leverancier
Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken
Zoek vergelijkbare producten op categorie
- Startpagina leverancier
- Producten
- Dubbele socket server
- H3C Servers
- Nieuwe H3c Server 2u 4u Rack Server R4900g3 R6900g3 R6900g5 GPU Server R5300g5 AMD Server
Populaire Zoekopdrachten
- Gebruikte servergeheugen Fabrieken
- Harde schijven van server Fabrieken
- Server harde schijven Fabrieken
- dell rekserver
- lenovo rekserver
- Windows Server Software Fabrieken
- Koop Server in bulk