Sıcak Fiyatlar Dl EMC R740 R750 R760 R740xd R750xs 2u Rack Sunucu
İletişim Tedarikçi
Ürün Özellikleri
- Çift İşlemci Desteği: Her biri 40 çekirdeğe sahip, 3. nesil Intel Xeon Scalable işlemcilerin iki adedine kadar destekler.
- Yüksek Bellek Kapasitesi: 32 adet DDR4 DIMM yuvası, LRDIMM teknolojisiyle 8 TB'a kadar kapasiteye destekler.
- Esnek Depolama Seçenekleri: 24 adet 2,5 inçlik SAS/SATA/NVMe disk yuvası ile 368,84 TB'a kadar kapasite sunar.
- Gelişmiş Yönetim: Dahili iDRAC9, OpenManage Enterprise ve SupportAssist ile birlikte gelir.
- GPU Hızlandırma: İki adet çift genişlikli 300W veya altı adet tek genişlikli 75W hızlandırıcıya kadar destekler.
- PCIe Genişleme: SNAP I/O modüllerini destekleyen, 8 adede kadar PCIe Gen4 yuvası bulunur.
- Hızlı Teslimat: Yoğun ve yoğun olmayan dönemlerde, 15 iş günü içinde teslimat.
Ürün özellikleri
- Özelleştirme
- Mevcut
- Uygulama
- Kurumsal Düzey
- Eğitim Sistemi
- RISC
- Hayır. Modeli.
- R740 R750 R760 R740xd R750xs
- Maksimum CPU'lar
- 2
- Destekleyici Bellek Kapasitesi
- ≥ 64 gb
- Sistem Mimarisi
- X86 Sunucusu
- i̇ş istasyonu tipi
- masaüstü iş istasyonu
- server type
- raf
- sabit disk kapasitesi
- ≥ 1 tb
- cpu iş parçacığı sayısı
- 20
- platformuyla
- pc iş istasyonu
- Taşıma Paketi
- karton
- Teknik Özelikler
- 482 * 132 * 777 mm
- Ticari Marka
- hayır
- Menşei
- Çin
- Üretim Kapasitesi
- 1000 adet/ay
Ürün Görselleri Sıcak Fiyatlar Dl EMC R740 R750 R760 R740xd R750xs 2u Rack Sunucu
Benzer Ürünleri Bul
Ürün Açıklaması




|
Özellik
|
Teknik Özellikler
|
|
İşlemci
|
İşlemci başına 40'e kadar çekirdek ile 2'ye kadar 3. Nesil Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemci
|
|
Bellek |
• 32 DDR4 DIMM yuvası, maksimum RDIMM 2 TB veya maksimum LRDIMM 8 TB'yi destekler, maksimum 3200 MT/sn'ye kadar hızlar • 16 Intel kalıcı Bellek 200
Seri (BPS) yuvaları, maks. 8 TB • yalnızca kayıtlı ECC DDR4 DIMM'leri destekler |
|
Depolama denetleyicileri |
• DAHILI DENETLEYICILER: PERC H745, HBA355I, S150, H345, H755, H755N • Önyüklemeyi optimize edilmiş Depolama Alt Sistemi (BÖLÜM-S2): HW RAID 2 x M. 22
SSD 240 GB veya 480 GB • Önyüklemeyi optimize edilmiş Depolama Alt Sistemi (BOSS-S1) HW RAID 2 x M. 22 SSD'ler 240 GB veya 480 GB • HARICI PERC (RAID): PERC H840, HBA355E |
|
Sürücü yuvaları |
Ön bölmeler: • en fazla 12 x 3.5 inç SAS/SATA (HDD/SSD) maks. 192 TB • en fazla 8 x 2.5 inç NVMe (SSD) maks. 122.88 TB
• en fazla 16 x 2.5 inç SAS/SATA/NVMe (HDD/SSD) maks. 245.76 TB • en fazla 24 x 2.5 inç SAS/SATA/NVMe (HDD/SSD) maks. 368.84 TB Arka Bölme: • en fazla 2 x 2.5 inç SAS/SATA/NVMe (HDD/SSD) maks. 30.72 TB • en fazla 4 x 2.5 inç SAS/SATA/NVMe (HDD/SSD) maks. 61.44 TB |
|
Güç Kaynakları |
• 800 W Platinum AC / 240 karma mod • 1100 W Titanyum AC/240 karma mod
• 1400 W Platinum AC / 240 karma mod • 2400 W Platinum AC / 240 karma mod |
|
Soğutma Seçenekleri
|
Hava soğutma, isteğe bağlı işlemci sıvı soğutma
|
|
Fanlar |
• Standart fan/Yüksek performanslı SLVR fan/Yüksek performanslı ALTIN fan • Altı adede kadar çalışırken takılabilir fan
|
|
Boyutlar |
• Yükseklik - 86.8 mm (3.41 inç) • Genişlik - 482 mm (18.97 inç)
• Derinlik - 758.3 mm (29.85 inç) - çerçevesiz 772.14 mm (30.39 inç) - çerçeveli |
|
Form Faktörü
|
2U raf tipi sunucu
|
|
Yerleşik Yönetim
|
• iDRAC9 • iDRAC Servis Modülü • iDRAC Direct • Hızlı Sync 2 kablosuz modülü
|
|
Çerçeve
|
İsteğe bağlı LCD çerçevesi veya güvenlik çerçevesi
|
|
OpenManage Yazılımı |
• OpenManage Enterprise • OpenManage Power Manager eklentisi
• OpenManage SupportAssist eklentisi • OpenManage Update Manager eklentisi |
|
Mobilite
|
OpenManage Mobil
|
|
GPU Seçenekleri
|
İki adede kadar çift genişlikli 300 W veya dört adet tek genişlikli 150 W veya altı adet tek genişlikli 75 W akseleratör
|
|
Ön Bağlantı Noktaları
|
• 1 x atanmış iDRAC Direct mikro-USB • 1 x USB 2.0 • 1 x VGA
|
|
Arka Bağlantı Noktaları
|
• 1 x USB 2.0 • 1 x Seri (isteğe bağlı) • 1 x USB 3.0 • 2 x RJ-45 • 1 x VGA
|
|
Dahili Bağlantı Noktaları
|
1 x USB 3.0
|
|
PCIe
|
8 adede kadar PCIe Gen4 yuvası (En fazla 6 x16), SNAP I/O modülleri desteği ile
|










Tedarikçi Hakkında
Bu tedarikçi BV tarafından denetlenmiştir. Raporu BV resmî web sitesi üzerinde MIC-ASR2321462 kimliğiyle doğrulayın. "" olarak işaretlenen öğeler sertifikalıdır.
Şirket Profili
Wecent, DELL, HPE gibi markalar için temsilci olarak görev yapan bir satış şirketidir. Şirket, yüksek performanslı, yüksek güvenilirliğe sahip sunucu ürünleri ve çözümleri sağlamaya odaklanır. 2019 yılında kurulan ve merkezi Shenzhen'de bulunan Wecent, sürekli yenilik ve ürün performansını, güvenilirliği ve satış sonrası hizmeti geliştirmeye adanmış, son derece yetenekli ve deneyimli bir mühendislik satış profesyonelleri ekibine sahiptir.
Ürün yelpazesi, kurumsal sunucular, bulut bilişim sunucuları, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ve veritabanı sunucuları gibi birden fazla alanı kapsar. Bu ürünler yüksek işlemci gücü, yüksek depolama kapasitesi, yüksek bant genişliği ve düşük enerji tüketimi özellikleriyle karakterize edilmiştir ve çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Sunucu ürün şirketi, müşteri talebini daha iyi karşılamak için bulut bilişim, büyük veri, sanallaştırma ve depolama gibi çeşitli çözümler de sunar. Şirketin, müşteri taleplerine hemen yanıt verebilecek ve kapsamlı teknik destek ve hizmet sağlayabilecek güçlü bir teknik destek ve satış sonrası hizmet ekibi vardır.
Mükemmel bir şirket olarak Wecent her zaman müşteri odaklı ve yeniliklerle yönetilmiş ve sürekli olarak rekabetçi ürün ve hizmetler sunmakta, yaygın bir şekilde tanınma ve onay almaktadır. Gelecekte şirket, teknolojik araştırma ve geliştirme çalışmalarını güçlendirmeye, ürün performansını ve güvenilirliğini geliştirmeye ve hem iç hem de uluslararası pazarları aktif olarak genişleterek küresel müşteriler için daha iyi ürün ve hizmetler sağlamaya devam edecek.
Fabrikamız Hakkında & İşletme Geçmişi
- Adres
- 223, Yabian Students, Yabian Avenue, Yabian Community, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen
- Ödeme Koşulları
- AKREDITIF, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Küçük miktarda ödeme, Money Gram
- Uluslararası Ticari Koşullar (Incoterms)
- CFR, VERGI KIMLIĞI, VERILER, DDP, FCA (MALI YÜRÜTME KURULU, EXW, Diğerleri
- Ortalama Teslim Süresi
- Yoğun Sezon Teslim Süresi: 15 iş günü içinde, Sezon Dışı Teslim Süresi, 15 iş günü içinde
- En Yakın Liman
- shenzhen
Üretim Kapasitemiz & Teknik Uzmanlık
- Ana Ürünler
- Sunucular, SSD HDD, Anahtar, Stok
Sektör Deneyimimiz & Küresel İş Geçmişimiz
- İhracat Yılı
- 2020-07-09
- Ana Pazarlar
- Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Afrika, Okyanusya, Orta Doğu, Doğu Asya, Batı Avrupa
Sık Sorulan Sorular
- Maksimum bellek kapasitesi nedir?
- Sistem, 32 adet DDR4 DIMM yuvası ile LRDIMM kullanılarak maksimum 8 TB kapasiteye kadar desteklemektedir.
- Bu sunucu kaç işlemciyi destekleyebilir?
- Maksimum iki adet 3. nesil Intel Xeon Scalable işlemciyi destekler.
- Maksimum depolama kapasitesi nedir?
- Maksimum depolama kapasitesi, 24 adet 2,5 inçlik disk yuvası ile 368,84 TB'ye ulaşır.
- Sevkiyat için teslimat süresi ne kadardır?
- Teslimat süresi, yoğun ve yoğun olmayan dönemler için 15 iş günü içinde tamamlanmaktadır.
- GPU hızlandırmasını destekliyor mu?
- Evet, iki adet çift genişlikli 300W veya altı adet tek genişlikli 75W hızlandırıcıyı destekler.
- Hangi yönetim araçları dahildir?
- iDRAC9, OpenManage Enterprise, Power Manager ve SupportAssist eklentileri dahildir.
- Hangi ödeme koşulları kabul edilmektedir?
- Kabul edilen ödeme koşulları arasında akreditif (LC), havale (T/T), çekli ödeme (D/P), PayPal, Western Union ve Money Gram bulunmaktadır.
Sorgunuzu doğrudan bu sağlayıcıya gönderin
Bunu gören kişiler de
Kategoriye Göre Benzer Ürünleri Bulun
- Tedarikçi Ana Sayfası
- Ürünler
- Sunucu
- Sıcak Fiyatlar Dl EMC R740 R750 R760 R740xd R750xs 2u Rack Sunucu
En Çok Arananlar
- Pil Kutusu Fabrikalar
- Kasa Fanı
- Radyo Aküsü Fabrikalar
- Hoparlör Pili Fabrikalar
- Taşınabilir Bilgisayar Pili Fabrikalar
- Sunucu Belleği
- DL360 Gen10 Toplu satın alma